Vysledky Bayreuth 3.
Bayreuth 3.
PRETEK č.:18 DÁTUM:28.07.2013 ČAS ŠTARTU: 6:00:00
USPORIADATEL:OZ Žilina
SPRACOVATEL :Sivák Jozef
Zarad.do súťaží:ZO.VS.OZ.MS
Kategória :BC Súradnice :49:58:35.5 11:36:32.3
Séria : 30/ 7
Rozpätie : od 505.887 km do 525.318 km
Počasie :
pri štarte:SV vietor 22řC
pri dolete:JV vietor 35řC
POČET NASADENÝCH HOLUBOV: 399 Z TOHO 20 % : 80
Prvý holub :11-S -01402 102 prilet: 1.13:07:41
Rýchlosť:1207.774m/min , vzdial.: 516.545km
Chovateľ :Dávidik + Štefančík ZO Kľače
Posledný holub :10-S -01401 19 prilet: 1.15:00:26
Rýchlosť: 955.896m/min , vzdial.: 516.598km
Chovateľ :Jozef Buček ZO Rajec
Číslo a nazov ZO počet:chov. holubov umiest. %umies %vl.um bodov
1 ZO Rajec 8 77 8 10.00 10.39 468
2 ZO Kľače 13 175 43 53.75 24.57 2328
3 ZO Turie 4 55 9 11.25 16.36 554
4 ZO Lietava 6 92 20 25.00 21.74 1084
Spolu: 31 399 80 4434
BODOVACIA TABUĽKA pre pretek č.:18
% poradie body rychlost nad
2 1 - 8 70 1158.818
4 9 - 16 68 1137.931
6 17 - 24 66 1125.118
8 25 - 32 64 1099.996
10 33 - 40 62 1080.771
12 41 - 48 60 1056.657
14 49 - 56 58 1030.617
16 57 - 64 56 1007.532
18 65 - 72 54 980.598
20 73 - 80 52 955.896
Bayreuth 3.
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL ČÍSLO POHL RYCHL DEN,CAS BODY KOEF
1.Dávidik + Štefančík,ZO Kľače
N/U:30/12/ 7 R: 00:00:00
bydl:Jasenové 74 516.545km,P: 2 C: 2 B: 6018
1 2 11-S -01402 102 A 1207.774 1.13:07:41 70 2.506
11 23 11-S -01402 207 H 1157.956 1.13:26:05 68 27.569
16 21 12-S -01807 1363 H 1137.931 1.13:33:56 68 40.100
18 10 11-S -01402 183 A 1135.721 1.13:34:49 66 45.113
27 3 12-S -01807 1327 A 1107.475 1.13:46:25 64 67.669
36 11 09-S -01402 11 A 1087.234 1.13:55:06 62 90.226
54 6 11-S -01402 155 A 1038.873 1.14:17:13 58 135.338
56 28 10-S -01402 323 H 1030.617 1.14:21:12 0 140.351
57 13 11-S -01402 101 A 1030.548 1.14:21:14 0 142.857
70 4 11-S -01402 146 A 981.651 1.14:46:12 0 175.439
71 9 12-S -01807 1345 A 981.496 1.14:46:17 0 177.945
74 25 11-S -01402 187 H 976.302 1.14:49:05 0 185.464
Spolu 456 bodov
2.Danko Miroslav,ZO Lietava N/U:23/10/ 7 R:-00:00:03
bydl:Podhorie 45 515.249km,P: 1 C: 17 B: 2160
2 23 11-S -01404 442 H 1207.473 1.13:06:43 70 5.013
8 15 11-S -01404 423 H 1158.818 1.13:24:38 70 20.050
12 7 10-S -01404 606 A 1157.906 1.13:24:59 68 30.075
21 13 11-S -01404 439 H 1132.581 1.13:34:56 66 52.632
22 21 11-CZ-093 353 H 1132.291 1.13:35:03 66 55.138
37 14 10-S -01404 645 H 1085.230 1.13:54:47 62 92.732
42 10 11-CZ-093 355 A 1073.734 1.13:59:52 60 105.263
51 20 12-S -01404 77 H 1047.573 1.14:11:51 0 127.820
52 17 11-S -01404 432 H 1047.290 1.14:11:59 0 130.326
59 1 09-S -01404 343 A 1028.510 1.14:20:58 0 147.870
Spolu 462 bodov
3.Pekár Ivan,ZO Lietava N/U:21/ 4/ 4 R:-00:00:01
bydl:Lietava 514.673km,P: 7 C: 5 B: 4329
3 15 10-S -01404 155 H 1184.382 1.13:14:33 70 7.519
28 3 11-S -01404 724 H 1102.477 1.13:46:50 64 70.175
43 2 10-S -01404 7 H 1071.863 1.14:00:10 60 107.769
62 6 12-S -01404 670 H 1012.604 1.14:28:16 56 155.388
Spolu 250 bodov
4.Valíček Ľubomír,ZO Turie N/U:30/ 4/ 4 R: 00:00:00
bydl:Turie 334 522.944km,P: 6 C: 1 B: 6363
4 7 07-S -01403 34 H 1176.301 1.13:24:34 70 10.025
6 27 09-S -01403 572 H 1170.683 1.13:26:42 70 15.038
14 24 11-S -01403 722 H 1152.578 1.13:33:43 68 35.088
69 20 10-S -01403 273 H 982.577 1.14:52:13 54 172.932
Spolu 262 bodov
5.Lehotský Alaxander,ZO Lietava
N/U:18/ 3/ 3 R:-00:00:02
bydl:Podhorie 135 514.959km,P: 10 C: 16 B: 2282
5 6 11-S -01404 41 H 1175.035 1.13:18:15 70 12.531
30 8 10-CZ-093 179 H 1101.399 1.13:47:33 64 75.188
50 11 11-S -01404 38 A 1056.218 1.14:07:33 58 125.313
Spolu 192 bodov
6.Žídek Juraj,ZO Kľače N/U:16/ 5/ 5 R: 00:00:00
bydl:Rajec 383 517.085km,P: 4 C: 4 B: 4654
7 9 11-S -01402 750 H 1162.686 1.13:24:44 70 17.544
17 14 09-S -01402 1267 A 1137.367 1.13:34:38 66 42.607
20 16 11-S -01402 1191 A 1132.758 1.13:36:29 66 50.125
26 7 09-S -01402 1258 H 1107.486 1.13:46:54 64 65.163
35 13 11-S -01402 741 A 1091.396 1.13:53:47 62 87.719
Spolu 328 bodov
7.Zmrhala M,ZO Kľače N/U:20/ 6/ 6 R: 00:00:00
bydl:Ďurčiná 112 518.716km,P: 3 C: 10 B: 3611
9 18 08-S -01402 1276 H 1158.624 1.13:27:42 68 22.556
23 1 09-S -01402 831 H 1129.813 1.13:39:07 66 57.644
29 16 09-S -01402 809 H 1102.049 1.13:50:41 64 72.682
34 4 09-S -01402 835 H 1091.689 1.13:55:09 62 85.213
40 15 11-S -01402 1127 H 1080.771 1.13:59:57 62 100.251
44 20 12-S -01402 757 H 1070.437 1.14:04:35 60 110.276
Spolu 382 bodov
8.Bulejčík Ján,ZO Lietava N/U:10/ 1/ 1 R:+00:00:04
bydl:Lietavská Lúčka 322
520.446km,P: 21 C: 19 B: 2038
10 10 10-S -01404 538 H 1158.520 1.13:29:14 68 25.063
Spolu 68 bodov
9.Černanský Štefan,ZO Rajec N/U:10/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Rajec 1012 516.502km,P: 13 C: 11 B: 3602
13 8 08-S -01401 16 H 1157.168 1.13:26:21 68 32.581
61 2 08-S -01401 49 H 1017.203 1.14:27:46 56 152.882
Spolu 124 bodov
10.Zmrhala Štefan,ZO Rajec N/U:17/ 2/ 2 R:+00:00:01
bydl:Veľká Čierna 25
513.359km,P: 12 C: 22 B: 1241
15 6 11-S -01401 312 H 1143.508 1.13:28:56 68 37.594
48 1 09-S -01401 439 H 1056.657 1.14:05:50 60 120.301
Spolu 128 bodov
11.Galik + Janura,ZO Kľače N/U: 5/ 2/ 2 R: 00:00:00
bydl:Rjecké Teplice 291
518.579km,P: 14 C: 27 B: 648
19 3 11-S -01402 502 A 1133.341 1.13:37:34 66 47.619
58 2 06-S -01402 212 H 1030.392 1.14:23:17 56 145.363
Spolu 122 bodov
12.Šimko Jozef,ZO Kľače N/U:12/ 4/ 4 R:-00:00:01
bydl:Rajec 704 516.879km,P: 8 C: 6 B: 4314
24 4 08-S -01402 537 H 1125.118 1.13:39:24 66 60.150
39 1 10-S -01402 453 H 1082.961 1.13:57:17 62 97.744
55 2 10-S -01402 421 H 1033.999 1.14:19:53 58 137.845
67 10 11-S -01402 33 A 996.489 1.14:38:42 54 167.920
Spolu 240 bodov
13.Fusko Milan,ZO Kľače N/U:15/ 5/ 5 R:-00:00:01
bydl:Ďurčiná 327 517.972km,P: 5 C: 15 B: 2445
25 3 08-S -01401 1303 A 1114.398 1.13:44:48 64 62.657
33 5 10-S -01402 837 A 1095.001 1.13:53:02 62 82.707
46 14 11-S -01402 1327 A 1067.067 1.14:05:25 60 115.288
64 2 09-S -01402 1416 H 1007.532 1.14:34:06 56 160.401
77 8 06-S -01401 1511 A 963.699 1.14:57:29 52 192.982
Spolu 294 bodov
14.Dorinský Ján+Jakubko,ZO Kľače
N/U:17/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Rajecká Lesná 264
517.517km,P: 15 C: 20 B: 1953
31 4 11-S -01402 683 H 1101.334 1.13:49:54 64 77.694
63 10 11-S -01402 641 A 1009.855 1.14:32:28 56 157.895
Spolu 120 bodov
15.Becik František,ZO Turie N/U:14/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Turie 123 522.773km,P: 16 C: 8 B: 4062
32 10 11-S -01403 528 A 1099.996 1.13:55:15 64 80.201
60 1 11-S -01403 537 H 1027.328 1.14:28:52 56 150.376
Spolu 120 bodov
16.Valíček Vladimír,ZO Turie N/U: 3/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Turie 347 523.178km,P: 22 C: 13 B: 3188
38 2 12-S -01403 527 A 1083.334 1.14:02:56 62 95.238
Spolu 62 bodov
17.Jozef Buček,ZO Rajec N/U:35/ 4/ 4 R: 00:00:00
bydl:Rajec 900 516.598km,P: 9 C: 7 B: 4238
41 1 07-S -01401 913 A 1078.568 1.13:58:58 60 102.757
75 8 09-S -01401 211 A 971.231 1.14:51:54 52 187.970
78 29 10-S -01401 10 H 962.306 1.14:56:50 52 195.489
80 20 10-S -01401 19 H 955.896 1.15:00:26 52 200.000
Spolu 216 bodov
18.Lio Ladislav,ZO Kľače N/U:10/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Rajecké Teplice 331
519.570km,P: 17 C: 28 B: 634
45 4 11-CZ-0255 11 A 1068.891 1.14:06:05 60 112.782
68 9 11-S -03402 534 H 988.245 1.14:45:45 54 170.426
Spolu 114 bodov
19.Kavecký M + L,ZO Kľače N/U:10/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Kamenná Poruba 128
520.255km,P: 18 C: 18 B: 2114
47 2 08-S -01401 929 A 1066.825 1.14:07:40 60 117.794
76 10 11-S -03402 284 H 971.108 1.14:55:44 52 190.476
Spolu 112 bodov
20.Ing.Suľovec St.,ZO Lietava N/U:10/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Podhorie 2 515.426km,P: 19 C: 26 B: 961
49 3 10-S -01404 468 H 1056.562 1.14:07:50 58 122.807
65 1 10-S -01404 441 H 1006.331 1.14:32:11 54 162.907
Spolu 112 bodov
21.Štaffen Viktor,ZO Turie N/U: 8/ 2/ 2 R:-00:00:03
bydl:Turie 218 522.659km,P: 20 C: 35 B: 110
53 3 11-S -01403 200 A 1039.049 1.14:23:01 58 132.832
79 6 10-S -01403 595 H 959.125 1.15:04:56 52 197.995
Spolu 110 bodov
22.Macura Ján,ZO Kľače N/U:11/ 3/ 3 R:-00:00:19
bydl:Kľače 19 516.824km,P: 11 C: 21 B: 1615
66 8 09-S -01402 1212 H 996.768 1.14:38:30 54 165.414
72 1 09-S -01402 1101 H 980.598 1.14:47:03 54 180.451
73 4 10-S -01402 591 H 978.802 1.14:48:01 52 182.957
Spolu 160 bodov