Vysledky Bayreuth 2.
Bayreuth 2.
PRETEK č.:10 DÁTUM:23.06.2013 ČAS ŠTARTU: 6:30:00
USPORIADATEL:OZ Žilina
SPRACOVATEL :Sivák Jozef
Zarad.do súťaží:ZO.VS.OZ.MS
Kategória :BC Súradnice :49:58:35.5 11:36:32.3
Séria : 15/ 5
Rozpätie : od 505.887 km do 525.318 km
Počasie :
pri štarte:Jasno bezvetrie 16řC
pri dolete:Polojasno 20řC
POČET NASADENÝCH HOLUBOV: 300 Z TOHO 20 % : 60
Prvý holub :10-S -01402 812 prilet: 1.12:35:36
Rýchlosť:1416.772m/min , vzdial.: 517.972km
Chovateľ :Fusko Milan ZO Kľače
Posledný holub :11-S -01404 523 prilet: 1.13:05:34
Rýchlosť:1309.018m/min , vzdial.: 517.804km
Chovateľ :Suľovský Pavol ZO Lietava
Číslo a nazov ZO počet:chov. holubov umiest. %umies %vl.um bodov
1 ZO Rajec 8 85 21 35.00 24.71 1508
2 ZO Kľače 13 114 18 30.00 15.79 1360
3 ZO Turie 2 25 9 15.00 36.00 634
4 ZO Lietava 7 76 12 20.00 15.79 916
Spolu: 30 300 60 4418
BODOVACIA TABUĽKA pre pretek č.:10
% poradie body rychlost nad
2 1 - 6 85 1391.853
4 7 - 12 83 1376.903
6 13 - 18 81 1368.129
8 19 - 24 79 1360.273
10 25 - 30 77 1347.504
12 31 - 36 75 1336.252
14 37 - 42 73 1330.146
16 43 - 48 71 1323.721
18 49 - 54 69 1314.866
20 55 - 60 67 1309.018
Bayreuth 2.
PORADIE PODĽA HOLUBOV
P. POR KL ČÍSLO POHL RYCHL DEN,CAS BODY KOEF
1.Fusko Milan,ZO Kľače N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Ďurčiná 327 517.972km,P: 16 C: 17 B: 1521
1 3 10-S -01402 812 A 1416.772 1.12:35:36 85 3.333
Spolu 85 bodov
2.Sudor Vladimír,ZO Rajec N/U:15/ 6/ 5 R:+00:00:01
bydl:Rajec 16 517.221km,P: 1 C: 2 B: 3666
2 8 10-DV-04820 951 H 1413.816 1.12:35:50 85 6.667
5 6 11-S -01401 650 H 1394.941 1.12:40:47 85 16.667
14 13 09-CZ-0234 1 H 1376.625 1.12:45:43 81 46.667
16 1 11-S -01401 614 H 1372.485 1.12:46:51 81 53.333
24 4 11-SK-55 253 H 1360.273 1.12:50:14 79 80.000
31 9 11-S -01401 582 H 1345.878 1.12:54:18 0 103.333
Spolu 411 bodov
3.Pekár Ivan,ZO Lietava N/U:11/ 4/ 4 R:-00:00:01
bydl:Lietava 514.673km,P: 4 C: 5 B: 2713
3 10 11-S -01404 128 H 1403.973 1.12:36:35 85 10.000
8 1 11-S -01404 710 H 1383.964 1.12:41:53 83 26.667
10 8 11-S -01404 142 H 1378.588 1.12:43:20 83 33.333
27 7 09-S -01404 57 H 1354.937 1.12:49:51 77 90.000
Spolu 328 bodov
4.Dávidik + Štefančík,ZO Kľače
N/U:15/ 4/ 4 R: 00:00:00
bydl:Jasenové 74 516.545km,P: 5 C: 3 B: 3533
4 2 11-S -01402 148 H 1395.753 1.12:40:05 85 13.333
12 1 11-S -01402 109 H 1376.903 1.12:45:09 83 40.000
35 7 12-S -01807 1345 A 1340.573 1.12:55:19 75 116.667
39 11 11-S -01402 155 A 1334.339 1.12:57:07 73 130.000
Spolu 316 bodov
5.Šimko Vladimír,ZO Rajec N/U:13/ 5/ 5 R:-00:00:01
bydl:Rajec 162 516.540km,P: 3 C: 11 B: 2266
6 5 07-S -01401 1167 H 1391.853 1.12:41:07 85 20.000
40 9 08-S -01401 530 H 1334.269 1.12:57:08 73 133.333
42 11 10-S -01401 110 H 1330.146 1.12:58:20 73 140.000
50 7 07-S -01401 1174 H 1322.766 1.13:00:30 69 166.667
53 8 07-S -01401 1179 H 1318.882 1.13:01:39 69 176.667
Spolu 369 bodov
6.Valíček Ľubomír,ZO Turie N/U:15/ 6/ 5 R: 00:00:00
bydl:Turie 334 522.944km,P: 2 C: 1 B: 3688
7 12 10-S -01403 185 H 1384.243 1.12:47:47 83 23.333
11 11 09-S -01403 506 H 1378.345 1.12:49:24 83 36.667
22 15 11-S -01403 793 H 1365.567 1.12:52:57 79 73.333
26 2 10-S -01403 128 H 1355.070 1.12:55:55 77 86.667
30 9 08-S -01403 346 H 1347.504 1.12:58:05 77 100.000
55 10 08-S -0999 2 H 1314.535 1.13:07:49 0 183.333
Spolu 399 bodov
7.Becik František,ZO Turie N/U:10/ 3/ 3 R:-00:00:01
bydl:Turie 123 522.773km,P: 7 C: 8 B: 2398
9 4 10-S -01403 1 A 1382.144 1.12:48:14 83 30.000
19 10 10-S -01403 3 H 1367.561 1.12:52:16 79 63.333
37 7 11-S -01403 503 H 1335.592 1.13:01:25 73 123.333
Spolu 235 bodov
8.Bulejčík Ján,ZO Lietava N/U:10/ 2/ 2 R:+00:00:04
bydl:Lietavská Lúčka 322
520.446km,P: 13 C: 15 B: 1834
13 8 10-S -01404 538 H 1376.781 1.12:48:01 81 43.333
54 6 10-S -01404 510 H 1314.866 1.13:05:49 69 180.000
Spolu 150 bodov
9.Černanský Štefan,ZO Rajec N/U: 5/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Rajec 1012 516.502km,P: 14 C: 9 B: 2296
15 1 08-S -01401 16 H 1373.919 1.12:45:56 81 50.000
58 5 11-S -01401 463 H 1310.586 1.13:04:06 67 193.333
Spolu 148 bodov
10.Dorinský Ján+Jakubko,ZO Kľače
N/U:13/ 1/ 1 R:-00:00:01
bydl:Rajecká Lesná 264
517.517km,P: 17 C: 25 B: 869
17 10 09-S -01402 537 A 1371.330 1.12:47:23 81 56.667
Spolu 81 bodov
11.Šimko Jozef,ZO Kľače N/U: 8/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Rajec 704 516.879km,P: 12 C: 6 B: 2656
18 1 07-S -01401 684 H 1368.129 1.12:47:48 81 60.000
45 2 06-S -01401 214 H 1327.657 1.12:59:19 71 150.000
Spolu 152 bodov
12.Hodas Anton,ZO Rajec N/U:13/ 3/ 3 R:-00:01:10
bydl:Kamenná Poruba 126
520.253km,P: 9 C: 22 B: 982
20 12 11-S -01401 25 H 1365.971 1.12:50:52 79 66.667
46 8 11-S -01401 1 H 1326.556 1.13:02:11 71 153.333
59 4 10-S -01401 246 A 1309.636 1.13:07:15 67 196.667
Spolu 217 bodov
13.Lio Ladislav,ZO Kľače N/U: 5/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Rajecké Teplice 331
519.570km,P: 19 C: 27 B: 470
21 3 11-S -01401 1663 H 1365.612 1.12:50:28 79 70.000
Spolu 79 bodov
14.Zmrhala Štefan,ZO Rajec N/U:15/ 1/ 1 R:+00:00:01
bydl:Veľká Čierna 25
513.359km,P: 18 C: 24 B: 877
23 6 12-S -01401 454 A 1363.805 1.12:46:25 79 76.667
Spolu 79 bodov
15.Lehotský Alaxander,ZO Lietava
N/U:15/ 2/ 2 R:-00:00:02
bydl:Podhorie 135 514.959km,P: 11 C: 16 B: 1696
25 15 11-S -01404 8 H 1357.597 1.12:49:19 77 83.333
28 1 11-S -01404 367 A 1354.561 1.12:50:10 77 93.333
Spolu 154 bodov
16.Suľovský Pavol,ZO Lietava N/U:14/ 3/ 3 R:-00:00:03
bydl:Lietava 246 517.804km,P: 10 C: 13 B: 2090
29 5 11-S -01404 228 H 1347.863 1.12:54:10 77 96.667
51 1 11-S -01404 270 H 1321.097 1.13:01:57 69 170.000
60 13 11-S -01404 523 H 1309.018 1.13:05:34 67 200.000
Spolu 213 bodov
17.Jozef Buček,ZO Rajec N/U:15/ 2/ 2 R:-00:00:01
bydl:Rajec 900 516.598km,P: 15 C: 7 B: 2645
32 11 11-S -01401 138 H 1344.549 1.12:54:13 75 106.667
56 9 11-S -01401 126 H 1312.940 1.13:03:28 67 186.667
Spolu 142 bodov
18.Dorinský V + M,ZO Kľače N/U:15/ 3/ 3 R: 00:00:00
bydl:Rajecká Lesná 520
516.572km,P: 8 C: 10 B: 2269
33 14 11-S -01402 1423 H 1343.432 1.12:54:31 75 110.000
34 15 12-S -01402 213 H 1341.339 1.12:55:07 75 113.333
47 13 10-S -01402 1212 H 1324.374 1.13:00:03 71 156.667
Spolu 221 bodov
19.Žídek Juraj,ZO Kľače N/U:12/ 4/ 4 R: 00:00:00
bydl:Rajec 383 517.085km,P: 6 C: 4 B: 2943
36 10 10-S -01402 248 H 1336.252 1.12:56:58 75 120.000
38 6 09-S -01402 1261 H 1335.102 1.12:57:18 73 126.667
49 9 09-S -01402 1258 H 1323.371 1.13:00:44 69 163.333
57 8 11-S -01402 717 H 1311.067 1.13:04:24 67 190.000
Spolu 284 bodov
20.Sýkora Vladimír,ZO Rajec N/U: 3/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Rajecká Lesná 122
517.869km,P: 20 C: 30 B: 349
41 1 09-S -01401 952 H 1330.485 1.12:59:14 73 136.667
Spolu 73 bodov
21.Kavecký M + L,ZO Kľače N/U:11/ 1/ 1 R:-00:00:05
bydl:Kamenná Poruba 128
520.255km,P: 21 C: 19 B: 1215
43 10 08-S -01401 929 A 1329.046 1.13:01:27 71 143.333
Spolu 71 bodov
22.Galik + Janura,ZO Kľače N/U: 5/ 1/ 1 R: 00:00:00
bydl:Rjecké Teplice 291
518.579km,P: 22 C: 32 B: 131
44 4 10-S -01402 609 A 1328.044 1.13:00:29 71 146.667
Spolu 71 bodov
23.Gažúr Igor,ZO Lietava N/U: 6/ 1/ 1 R:-00:00:02
bydl:Lietavská Lúčka 15
520.509km,P: 23 C: 23 B: 918
48 1 10-S -01404 290 H 1323.721 1.13:03:13 71 160.000
Spolu 71 bodov
24.Záň Jozef,ZO Rajec N/U: 6/ 1/ 1 R:-00:00:56
bydl:Konská 260 519.294km,P: 24 C: 35 B: 69
52 1 11-S -01401 1666 H 1320.351 1.13:03:18 69 173.333
Spolu 69 bodov